Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

22-27 травня 2017 року відбудеться обмін досвідом серед учнів міст Тисмениця та Стшельце Опольскє

22-27 травня 2017 року відбудеться обмін досвідом серед учнів міст Тисмениця та Стшельце Опольскє

19 травня відбулася зустріч голови районної державної адміністрації Івана Семанюка, голови районної ради Романа Крутого з учнями Тисменицької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів.

Під час заходу обговорили організаційні питання поїздки шкільної делегації, яку очолить Ігор Лютий, до партнерського міста Стшельце Опольскє (Польща). Метою візиту тисменицької учнівської молоді, а саме: Владислава Луговацького, Софії Побуди, Христини Пащак, В'ячеслава Гладуна, Олега Олійника, Дарини Нагорної та Інни Данчук стане обмін досвідом та формування навичок для протидії негативному впливу інтернет-простору, що на сьогодні є доволі важливим для розвитку сучасної молоді.

IMG_7614

IMG_7619

IMG_7623

Поїздка дітей в місто-партнер відбудеться з 22 по 27 травня 2017 року на запрошення директора та шкільного комітету Першої публічної гімназії міста Стшельце Опольскє за сприяння районної влади.

IMG_7624

Голови висловили сподівання, що короткостроковий обмін учнів матиме позитивний вплив на учнів і допоможе їм розвинути важливі навички для самоствердження в дорослому житті, а також дасть можливість ознайомитися з особливостями соціально-культурної і побутової життєдіяльності мешканців партнерської ґміни в Польщі.

IMG_7627