Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Тисмениччина зустрічала учасників велопробігу «Дорогами пам’яті»

Тисмениччина зустрічала учасників велопробігу «Дорогами пам’яті»

В рамках відзначення Дня пам’яті жертв політичних репресій 21 травня у Тисмениці представники районної та міської влади зустрічали учасників ІV велопробігу «Дорогами пам’яті», приуроченого пам’яті Героїв боротьби за незалежність України від московського ярма і жертв комуністичного терору в Західній Україні 1939-1941 років. Спортивно-патріотичний захід ініційований адміністрацією Івано-Франківського обласного музею визвольної боротьби імені Степана Бандери та проходив за підтримки Тисменицької районної державної адміністрації і Тисменицької міської ради.

Начальник відділу у справах молоді та спорту районної державної адміністрації Василь Дзудзило та міський голова м.Тисмениця Степан Сворак привітали учасників акції й спільно з ними поклали квіти до пам’ятника Борцям за волю України та арки Героям Небесної Сотні.

Послухавши виступ директора обласного музею визвольної боротьби імені Степана Бандери Михайла Фреїка про трагічні сторінки історії України, пов’язані із комуністичним терором на теренах Прикарпаття, та трохи перепочивши, велосипедисти вирушили до наступних зупинок: пам’ятки археології часів Київської Русі – урочища «Городище» та могили на місці перепоховання останків жертв кривавих репресій, що поміж селами Пшеничники та Хом’яківка.

Велопробіг стартував опівдні із Дем’янового лазу. Маршрут пролягав пам’ятними місцями Івано-Франківська, Тисмениці, фінішували велосипедисти біля пам’ятника Степанові Бандері в обласному центрі.