Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Обдарованих дітей Тисмениччини відзначили грошовими винагородами

Обдарованих дітей Тисмениччини відзначили грошовими винагородами

30 травня у Народному домі м.Тисмениця зібралися талановита й успішна юнь Тисмениччини і їх наставники. Тут відбулося районне свято-зустріч з обдарованою учнівською молоддю «Ми – надія твоя, Україно!», в рамках якого голова Тисменицької районної державної адміністрації Іван Семанюк та голова Тисменицької районної ради Роман Крутий нагородили школярів і їх учителів за досягнення протягом року.

Вже стало доброю традицією на Тисмениччині по завершенні навчального року відзначати учнівську молодь, яка наполегливо працювала й показала значні результати у своїх знаннях і вміннях не тільки на районному, але й на обласному, всеукраїнському та міжнародному рівнях. Переможці олімпіад з навчальних дисциплін, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, різноманітних конкурсів, виставок, творчих фестивалів, спортивних змагань, їх учителі, викладачі, вихователі, тренери отримували заслужені відзнаки та грошові заохочення за цьогорічні щедрі ужинки, зібрані завдяки таланту, праці, вірі в себе і цілеспрямованості.

DSC_0771

DSC_0933

DSC_1007

«Ті слова, які звучали на вашу адресу і будуть звучати, підтверджують, що це не випадковість, бо рік тому ми відзначали одних учнів, а вчителі залишилися тими самими. Тобто база освітня, якість і фаховість викладачів, старанність дітей підтверджує те, що ми йдемо впевнено і здобуваємо чергові і чергові перемоги в районі, області і в Україні, - зазначив у своєму виступі голова РДА Іван Семанюк. – Тож нехай наступний рік буде ще кращим на здобутки, а ми зі свого боку будемо старатися покращити ті умови, де ви вчитеся».

DSC_0786

Найвищу у районі відзнаку для обдарованих дітей Тисмениччини цьогоріч присудили у номінаціях: «Учень року» Мар’яні Перчик із с. Ямниця, «Спортсмен року» Назарію Данилюку із с. Клубівці, «Творча особистість року» Вероніці-Анастасії Дудій із с. Підпечери. Кращі з кращих отримали диплом і нагрудний знак лауреата та суттєву фінансову винагороду в сумі 10 тисяч гривень. За підготовку переможців премії відзначено й педагогів: по п’ять тисяч гривень отримали учитель української мови та літератури Ямницького навчально-виховного комплексу Надія Перчик, тренер-викладач Тисменицької ДЮСШ Віталій Савчук, керівник з вокалу Ольга Івасюк. Володар премії дякували керівництву району, тим, хто їх підтримував, і обіцяли не зупинятися на досягнутому.

IMG_7977

DSC_0792

DSC_0797

DSC_0763

DSC_0810

Іван Семанюк, Роман Крутий, заступник голови Тисменицької районної державної адміністрації Степан Мандибур і заступник голови Тисменицької районної ради Ігор Федоришин нагороджували обдарованих дітей, їх педагогів спільними грамотами і подяками голів районної державної адміністрації та районної ради, вручали інші пам’ятні відзнаки обласного та районного рівнів. Загалом, 84 учні та 65 учителів запрошували на сцену для нагородження.

DSC_0844

DSC_0829

DSC_0851

DSC_0860

DSC_0865

DSC_0867


DSC_0881

DSC_0889

IMG_8043

DSC_0931

DSC_0989

DSC_0995

DSC_1003

DSC_1000

DSC_1002

DSC_0992

DSC_0962

DSC_1019

Підсилювали святкову атмосферу пісенні та танцювальний виступи переможців премії «Обдаровані діти Тисмениччини»: Анастасії Боднарчук (2014), Мар’яна Лобура (2016), Вероніки-Анастасії Дудій (2017), музичну композицію подарувала одна із нагороджених Марина Берсіна.

DSC_0766

DSC_0880

DSC_0936