Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Старолисецька громада на Тисмениччині реалізувала проект з енергоефективності

Старолисецька громада на Тисмениччині реалізувала проект з енергоефективності

30 травня голова Тисменицької районної державної адміністрації Іван Семанюк, голова Тисменицької районної ради Роман Крутий, начальник відділу з питань міжнародних зв’язків, інвестицій та проектної діяльності виконавчого апарату Івано-Франківської обласної ради Юрій Цимбалюк та сільський голова с. Старий Лисець Анатолій Лущак урочисто перетинали стрічку нового обладнання. Його придбали в рамках реалізації Старолисецькою громадою чергового проекту з енергоефективності.

Завдяки впровадженню проекту «Удосконалення механізмів застосування альтернативних джерел опалення в комунальному секторі села Старий Лисець», який став переможцем п’ятого обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, придбано дровокол. Обсяги співфінансування цього проекту становили: 75 тисяч гривень з обласного бюджету, 10 тисяч гривень з районного бюджету, 80 тисяч гривень із сільського бюджету та 10 тисяч гривень - це кошти Старолисецького житлово-комунального підприємства.

DSC_5807

DSC_5839

DSC_5781

Анатолій Лущак повідомив, що спочатку машина-дровокол працюватиме тільки для потреб бюджетних установ і використовуватиметься комунальною службою села, а згодом послугами цього устаткування зможуть користуватися і мешканці села.

DSC_5814

Старолисецька громада, яка Радою Європи у 2013 році визнана найбільш енергоефективною в Україні, активно працює в цьому напрямку. Тут усі комунальні установи використовують не газ, а тверде паливо. Тож придбання обладнання для заготовки та колки дров суттєво полегшить роботу місцевого комунального підприємства. Крім того, це три додатково створені робочі місця.

DSC_5795

DSC_5778

У реалізації проектів різного рівня Старолисецька громада має позитивну динаміку, що дає змогу не тільки залучати додаткові ресурси та позабюджетні кошти для вирішення нагальних питань, але й працювати на перспективу та покращувати життя місцевих мешканців.

© Фото - редація газети "Вперед"