Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Свято у Духовій криниці

Свято у Духовій криниці

7 липня в день, коли християни відзначають одне з свят – Різдво Іоанна Хрестителяв урочищі, що знаходиться між селищем Єзупіль та селом Сілець,здійснюють паломництво чимало вірян до криниці Святого Духа, щоб побувати на богослужінні та набрати освяченої вранці води. За переказами, вона має цілющі властивості, яких не втрачає протягом року.Божественну літургію очолив владика Коломийсько – Чернівецької єпархії УГКЦ Василь (Івасюк), яку співслужили декан Єзупільського деканатуо.Богдан Курилів та священники Тисмениччини.

DSC_0891DSC_0905

По завершенні християнських обрядів розпочалося районне свято духовної пісні«Духова криниця». Цього року присутні мали змогу милуватися чудовим виконанням релігійних пісень, які дарували хорові колективи із населених пунктів: Ямниці, Братківців, Підлужжя, Побережжя, Підлісся, Підпечер, Тисмениці і звичайно Єзуполя.

DSC_0953

У відкритті свята взяли участь керівник апарату районної державної адміністрації Ярослав Татарин, заступник голови районної ради Ігор Федоришин, які привітали присутніх з святом та побажали надалі продовжувати багаторічні традиції. До організації свята долучилися селищний голова Єзупільської селищної ради Ганна Кушнір . Щирі слова молитви і духовна пісня об’єднали всіх у велику дружню християнську родину. Сотні прочан мали змогу відпочити і насолодитися звучанням духовних пісень протягом 1,5 години. На завершення свята прозвучав духовний гімн «Молитва за Україну» у виконанні всіх учасників районного свята духовної пісні «Духова криниця».

DSC_0889

Фото Івана Драбчука