Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

7 ЛИПНЯ ДОВГЕ СВЯТКУВАЛО ДЕНЬ СЕЛА

7 ЛИПНЯ ДОВГЕ СВЯТКУВАЛО ДЕНЬ СЕЛА

7 липня 2017 року Довге святкувало День села (перші письмові згадки датуються 1437 роком) – 580 річницю від заснування.

На фестини до села в чудовий Купальський день завітали перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Заник, голова районної ради Роман Крутий, представник ТОВ “Стриганецький кар’єр” Володимир Чуйко, сільські голови сіл Стриганці (Андрій Максимів), Рошнів (Богдан Бідочко) та Узин (Оксана Шалаута), а також депутат Тисменицької районної ради Іван Макар.

2

Перший заступник голови Тисменицької районної державної адміністрації Володимир Заник привітав учасників та гостей свята з цим чудовим днем, побажав добробуту, процвітання, вагомих здобутків у розвитку села.

3

Сільський голова Довгого Роман Червак та гості свята також вітали мешканців села та зверталися з найщирішими побажаннями добра, благодатної долі, процвітання та всіляких гараздів.

4

5


Гостей та учасників свята розважали насиченою концертною програмою народний аматорський молодіжний вокальний ансамбль “Фортуна” (Тисмениця), народний аматорський ансамбль танцю “Тисменичанка”, ансамблі сіл Побережжя, Узин, Клубівці, Інна та Світлана Данчук, Василь Дубіцький, Діана Шатарська, інші аматорські колективи Тисменицького району.

7

Завдяки спонсорам – ТОВ “Стриганецький кар’єр” та місцевому фермеру Василю Воловцю мешканці села отримали символічні подарунки – м’ясну продукцію. Частували гостей свята і цукерками, печивом, кавунами.

Є у Довгому й своя кулінарна традиція – на великі свята готувати юшку і картоплю з м’ясом та частувати ними всіх охочих – відтворили цю традицію селяни й 7 липня, у День села.


Феєрична святкова атмосфера тривала в Довгому до вечора, а місцева дітвора ще довго забавлялась біля імпровізованої сцени, святкуючи разом з Днем села і давнє самобутнє українське свято – Івана Купала.