Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Чергове засідання організаційного комітету з відзначення у районі 26-ї річниці Незалежності України

Чергове засідання організаційного комітету з відзначення у районі 26-ї річниці Незалежності України

11 липня під головуванням голів –  Тисменицької районної державної адміністрації Івана Семанюка та Тисменицької районної ради Романа Крутого відбулося чергове засідання організаційного комітету з відзначення у районі 26-ї річниці Незалежності України.

В ході засідання обговорили програму святкових заходів з нагоди Дня Державного Прапора України 23 серпня та Дня Незалежності 24 серпня.

DSC_1712

Вже традиційно 23 серпня на площі перед адмінбудинком районної влади буде проведено церемонію підняття символа держави та урочисті збори у Народному домі м. Тисмениця. 24 серпня день розпочнеться молитвою за Україну: в усіх храмах району відбудуться святкові богослужіння.

DSC_1721

У плані відзначення 26-ї річниці Незалежності України передбачена мистецька акція «Фольклорне подвір’я Тисмениччини» за участю творчих колективів народних умільців району.

DSC_1714

За словами голови районної державної адміністрації Івана Семанюка, почесними гостями на районних заходах мають бути офіційні делегації із польської ґміни Стшельце Опольскє (Польща) та  округу Бандера штату Техас (Сполучені Штати Америки), які є партнерами Тисменицького району.