Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

ІВАН СЕМАНЮК ПРОВІВ ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН У СЕЛІ СІЛЕЦЬ

ІВАН СЕМАНЮК ПРОВІВ ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ  ГРОМАДЯН У СЕЛІ  СІЛЕЦЬ

11 липня голова Тисменицької районної державної адміністрації Іван Семанюк та голова Тисменицької районної ради Роман Крутий провели виїзний прийом громадян у селі Сілець. Разом із сільським головою Богданом Богачем та депутатом районної ради Михайлом Юркевичем обговорили питання наповнення бюджету, розвитку інфраструктури, ремонту доріг, обробітку земель сільськогосподарського призначення та залучення інвесторів.

Зверталися місцеві мешканці з проханням допомогти у вирішенні особистих питань. Зокрема до очільників району звернувся багатодітний батько з допомогою у вирішенні проблеми оздоровлення дітей. Всі звернення передано на розгляд виконавцям для вирішення.

DSC_1792

Крім того, як зазначив сільський голова села Сілець капітального ремонту потребує будинок культури, розміщений в одній будівлі із сільською радою, бібліотекою та фельдшерсько-акушерним пунктом.

Керівники району оглянули  приміщення місцевого закладу культури. Окреслюючи стан справ, сільський голова Богдан Богач наголосив на необхідності проведення ремонтних робіт. Також оглянули ФАП, де проведено косметичний ремонт приміщення та є необхідність у придбанні холодильника. 

DSC_1749

DSC_1783

Разом із директором Сілецької ЗОШ-І-ІІ ст. Любов’ю Гнатковською оглянули проведення ремонту приміщеня школи. Директор школи зазначила що на даний час відремонтовано другий поверх і завершується ремонт першого поверху.

DSC_1745

DSC_1737

Також голова районної державної адміністрації  відвідав підприємство “Будблок ІФ”, де разом із керівником Степаном Вдовичиним оглянули виробничі потужності, асортимент продукції та обговорили специфіку роботи в даному питанні.

DSC_1801

DSC_1805

Сільський голова звернув увагу, що головним проблемним питанням є виділення коштів для завершення ремонту та відкриття НВК, на яке необхідно 300 тис, грн., та ремонт доріг у населеному пункті.

DSC_1773