Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

День села у Слобідці

День села у Слобідці

12 липня свою 393-ю річницю від першої писемної згадки про село відзначила громада Слобідки. Цього дня жителі села та гості у спільній молитві просили Господнього благословення для розвитку села та добробуту для її жителів. Для святкування обрали 12 липня, коли Церква вшановує апостолів Петра та Павла. Свято розпочалося із Богослужінь у церквах ще зранку. Продовжилися урочистості по обіді виступами посадових осіб, вітаннями та концертно-розважальними заходами.

Святковий настрій з жителями села розділили поважні гості. Серед запрошених: голова районної державної адміністрації Іван Семанюк та голова районної ради Роман Крутий, депутати районної ради Іван Тимчук, Тетяна Градюк, Юрій Проценко, Михайло Юркевич, священнослужителі сіл Марківці, Одаї, Олешів.

DSC_7937

Очільники району відвідали місцеву церкву, де в знак подяки від громади села їм вручено ікони.

DSC_7877

З привітальним словом до громади звернувся сільський голова Андрій Мельник. Він подякував громаді, владі району та депутатському корпусуза значний вклад в благоустрій та фінансову допомогу у відкритті дитячого майданчика.

DSC_7951

Із словами вдячності та вітання до громади села та керівників району звернулися отці церков Покрови Присвятої Богородиці о. Мирослав Пронюк - настоятель УГКЦ та о. Роман Олексюк – настоятель УПЦ КП побажавши парафіянам  міцного здоров’я, добробуту та злагоди у сім’ях.

2

Жителів Слобідки привітали зі святом: голова районної державної адміністрації Іван Семанюк, голова районної ради Роман Крутий.Звертаючись до громади, у вітальному слові Іван Семанюк подякував слобідчанам за розвиток села та збереження традицій. Побажав присутнім миру, міцного здоров’я, родинного щастя та Божого благословення! А селу – процвітання, стабільності та розвитку!

DSC_7968

Цього ж святкового дня відбулося справжнє свято для малечі - відкриття дитячого майданчика на території школи. Місцеві та запрошені отці разом помолилися,  окропили територію та споруди святою водою з побажаннями, щоб вони слугували дітям для ігор та розвитку.

DSC_8046

Урочисте перерізання стрічки здійснили голова районної державної адміністрації Іван Семанюк та голова районної ради Роман Крутий.

DSC_7995

DSC_8029

DSC_7922

Свято продовжилося концертною програмою за участю місцевих аматорів. Святкова атмосфера тривала у Слобідці до вечора, а місцева дітвора ще довго забавлялася на подарованому їм дитячому майданчику.

Дійство вдалося. Про це засвідчувала добра родинна атмосфера свята, сприяв теплий літній день і ще одна обов’язкова умова відмінної організації у селі – злагоджені дії місцевого керівництва, виконавчого комітету та депутатів.