Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

КЕРІВНИКИ ТИСМЕНИЧЧИНИ НАГОРОДИЛИ БУХГАЛТЕРІВ ЗА СУМЛІННУ ПРАЦЮ ТА З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА

КЕРІВНИКИ ТИСМЕНИЧЧИНИ НАГОРОДИЛИ БУХГАЛТЕРІВ ЗА СУМЛІННУ ПРАЦЮ ТА З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА

Бухгалтерська справа досить рутинне заняття. Робота з фінансовими документами та ведення бухгалтерії віднімає колосальну кількість сил і часу.  Проте в році існують особливі дні, в які всі ми маємо прекрасну можливість оцінити і висловити свою вдячність тим, хто займається цією нелегкоюпрацею.

З цієї нагоди напередодні, 14 липня, бухгалтерів органів державної виконавчої влади, місцевого самоврядування та бюджетних установ Тисмениччини, які зібралися у залі адмінбудинку районної влади, привітали голова Тисменицької районної державної адміністрації Іван Семанюк та голова Тисменицької районної ради Роман Крутий.

Керівники району висловили багато теплих слів на адресу працівників цієї відповідальної професії, побажали натхнення, міцного здоров’я для подальших успіхів на обраному шляху та висловилиїм свою глибоку вдячність.

DSC_1850

DSC_1839

Звертаючись до бухгалтерів, у вітальному слові Іван Семанюк зазначив, що офіційне професійне свято наших бухгалтерів - День бухгалтера, має щорічний характер і відзначається в Україні на підставі Указу Президента України від 18.06.2004 року 662/2004. Дата свята була встановлена - 16-го липня, тому що саме в цей день в суверенній Україні, в 1999-му році прийняли довгоочікуваний Закон України, де були закріплені основні положення «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні».

DSC_1891

За багаторічну сумлінну працю та з нагоди Дня бухгалтера спільними грамотами голови районної державної адміністрації, районної ради і грошовими доповненнями до них нагороджені 16 бухгалтерів, серед яких працівники сільських рад, службовці органів державної виконавчої, представницької влади, установ медицини, сфери соціального захисту.

DSC_1864

DSC_1880

DSC_1862

Святкування для бухгалтерів не завершилося церемонією нагородження. Воно продовжилося поїздкою у місто Хотин та  Кам'янець-Подільський.

DSC_1905

DSC_1898