Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

ВИЇЗНА АКЦІЯ МОБІЛЬНОГО ЦЕНТРУ ПРОФЕСІЙНОЇ ОРІЄНТАЦІЇ НА ТИСМЕННИЧИНІ

ВИЇЗНА АКЦІЯ МОБІЛЬНОГО ЦЕНТРУ ПРОФЕСІЙНОЇ ОРІЄНТАЦІЇ НА ТИСМЕННИЧИНІ

Важливою формою інформування населення про послуги державної служби зайнятості,  стану  ринку  праці є проведення виїзних акцій Мобільного центру професійної орієнтації.

Фахівцями Тисменицького районного центру зайнятості 03 серпня проведено виїзну акцію Мобільного центру професійної орієнтації в селі Чорнолізці з метою надання інформаційних та консультаційних послуг сільським жителям.

Зайнятість жителів села на сьогодні є чи не найважливішим завданням служби зайнятості, адже переважна більшість безробітних – це сільські мешканці. Сільське безробіття є проблемним питанням, тому і влада на місцях, і служба зайнятості, використовуючи новітні  методи  роботи , розширюючи спектр послуг не тільки для безробітних, а й для всіх жителів села, шукають шляхи зменшення рівня безробіття.

Начальник відділу активної підтримки безробітних районного центру зайнятості Світлана Карп’юк поінформувала учасників заходу про умови реєстрації в центрі зайнятості, перелік послуг, якими можуть скористатися шукачі роботи, зокрема, звернула увагу відвідувачів на можливостях навчання та підвищення кваліфікації за направленням служби зайнятості, отримання ваучера особами, яким виповнилось 45 років. Про наявність вільних робочих місць на підприємствах району та області розповіла мешканцям села начальник відділу взаємодії з роботодавцями Тетяна Грєшнікова.

Під час заходу мешканці села дізналися про стан місцевого ринку праці, перспективи працевлаштування сільського населення, зокрема, шляхом стажування безпосередньо на робочому місці, можливості тимчасової зайнятості та організації підприємницької діяльності.

Всі відвідувачі отримали роздатковий матеріал та подякували за організований захід і надану інформацію.