Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

ПРО ПРИЗОВ ГРОМАДЯН НА СТРОКОВУ ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ У СЕРПНІ 2017 РОКУ

1. Відповідно до вимог Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу", Указу Президента України від 24 лютого 2017 року № 44/2017 " Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2017 році " (зі змінами від 07.07.2017 р. № 178/2017), Постанови Кабінету Міністрів України від 21.03.2002 р. № 352 "Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом" та розпорядження голови Івано- Франківської обласної державної адміністрації від 10.03.2017 р. № 114 "Про проведення в області призову громадян на строкову військову службу у 2017 році", у серпні 2017 року проводиться призов громадян України чоловічої статі на строкову військову службу.

2. Явці на призовну дільницю Тисменицького району підлягають усі юнаки 1999 року народження, яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни, які народилися у 1990-1998 роках, у яких закінчилася відстрочка від призову.

3. Призивати на строкову військову службу придатних за станом здоров'я до військової служби в мирний час громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

3. Усі громадяни чоловічої статі, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов'язані прибути на призовну дільницю за адресою: м. Тисмениця, вул. Липова, 7 у встановлений час з документами, що зазначені в повістках.

5. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, виконуючи громадянський обов'язок, зобов'язані 01 серпня 2017 року прибути до Тисменицького районного військового комісаріату (м. Тисмениця, вул. Липова, 7), маючи при собі документи, які посвідчують особу.

6. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Тисменицького району, зобов'язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з'явитися у районний (міський) військовий комісаріат по місцю прописки для проходження медичної та призовної комісій.

7. Громадяни, які ухиляються від призову і не з'являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно чинного законодавства.