Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Робочий візит голови Тисменицької РДА Івана Семанюка у с. Вільшаниця

Робочий візит голови Тисменицької РДА Івана Семанюка у с. Вільшаниця

08 серпня голова Тисменицької районної державної адміністрації Іван Семанюк побував із робочим візитом у селі Вільшаниця, де на завершенні роботи із відновлення дитячого садка.

Іван Семанюк, його перший заступник Володимир Заник, начальник відділу освіти районної державної адміністрації Світлана Шарабуряк та сільський голова с.Вільшаниця Володимир Ющишин оглянули хід проведення капітального ремонту приміщення дошкільного навчального закладу, внутрішні й зовнішні опоряджувальні роботи та територію довкола.

DSC_2035

DSC_2013

DSC_2023

DSC_2019

DSC_1991

Роботи – на фінішній прямій, тож зовсім скоро дошкільний заклад відчинить свої двері для малюків. За останні тижні тут утеплено фасад котельні, облаштовано ігрові павільйони, закуплено частину меблів, укомплектовано спальні.

DSC_2007

Побаченим керівники залишилися задоволені та відзначили добру роботу завідуючої садочка Оксани Смолій, яка докладає максимум зусиль та часу, щоб дитячий сміх залунав у цьому оновленому приміщенні. На стінах кімнат та коридорів – яскраві малюнки, на вікнах – штори. На території біля садочка висаджено клумби. Залишилося вже зовсім мало. Ще слід облаштувати та укомплектувати кухню, придбати постільну білизну й матраци для спальних, меблі - для ігрових кімнат.

DSC_2028

DSC_1996