Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Готовність навчальних закладів до нового навчального року

Готовність навчальних закладів до нового навчального року

Перевірити стан готовності навчальних закладів до нового навчального року – такою була мета поїздки першого заступника голови Тисменицької районної державної адміністрації Володимира Заника та начальника відділу освіти РДА Світлани Шарабуряк 08 серпня у Милуванську, Сілецьку, Узинську, Підлузьку загальноосвітні школи.

У Милуванні керівники ознайомилися із ходом робіт щодо утеплення фасаду школи, оглянули змонтований на території навчального закладу тренажерний майданчик. Попереду тут – облаштування бруківкою площадки перед місцевою освітньою установою.

DSC_2067

DSC_2062

У Сільці планується відкрити навчально-виховний комплекс. З цією метою тут проведено ряд робіт. Виділено окремий корпус школи, де облаштовано кімнати для перебування дітей, встановлено санвузли, придбано бойлер для підігріву води. Залишається закупити меблі для спальної та ігрової кімнат. Крім того, за кошти районного та обласного бюджетів планується перекриття даху.

DSC_2084

DSC_2077

DSC_2071

В Узинській школі тривають роботи щодо будівництва теплого туалету. Водночас є питання щодо подальших робіт з водопостачання до санвузла, будівництво септику, проведення теплоносія.

DSC_2096

Підлузька школа цьогоріч святкуватиме своє 20-річчя. До цієї дати тут планують провести благоустрій території школи.

DSC_2108

Надалі працюватимуть моніторингові групи, які перевірятимуть стан готовності шкіл до початку навчального року.