Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

На Тисмениччині відкрили пам’ятник Єпископу Софрону Дмитерку

На Тисмениччині відкрили пам’ятник Єпископу Софрону Дмитерку

28 серпня, на свято Успення Матері Божої, у духовно-паломницькому центрі Матері Божої, що в с. Погоня на Тисмениччині, урочисто відкрили та освятили пам’ятник Єпископу Софрону Дмитерку.

Разом із вірянами під час святкової літургії молилися перший заступник голови Тисменицької районної державної адміністрації Володимир Заник, керівник апарату Тисменицької районної державної адміністрації Ярослав Татарин, керуючий справами виконавчого апарату Тисменицької районної ради Юрій Проценко.

DSC_0418

DSC_0430

Богослужіння очолив архієпископ і митрополит Івано-Франківський Української Греко-Католицької Церкви Кир Володимир Війтишин. Співслужили Преосвященному Владиці отець-ігумен Никодим Гуралюк та близько двадцяти запрошених священнослужителів.

DSC_0488

Опісля літургії відбулося освячення пам’ятника, присвяченого 100-річчю з дати народження Єпископа Софрона Дмитерка та 400-річчю від реорганізації монашества отців Василіян.

DSC_0522

DSC_0527

DSC_0545

DSC_0540

Церемонію відкриття здійснили родичі та близькі Єпископа Софрона Дмитерка. Освятив скульптуру Преосвященний Владика Кир Володимир Війтишин.

DSC_0534

Отець-ігумен Никодим Гуралюк подякував голові Тисменицької районної державної адміністрації Івану Семанюку та голові Тисменицької районної ради Роману Крутому, а також доброчинцям та меценатам за допомогу в розбудові храму.

DSC_0549

Завершилося святкування духовною музикою.