Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

У навчальних закладах Тисменичични пролунав перший дзвоник

У навчальних закладах Тисменичични пролунав перший дзвоник

На Тисмениччині, як і загалом в Україні, стартував новий навчальний рік. За парти цього першовересня сіли 8307 учнів, з яких 908 – першокласників та 276 – одинадцятикласників.

Урочисті заходи з нагоди Дня знань відбулися в усіх 43 навчальних закладах району. Привітати школярів, педагогів і батьків з початком нового навчального року прийшли керівники Тисменицького району. Голова Тисменицької районної державної адміністрації Іван Семанюк взяв участь у першовересневих заходах у Тязівській ЗОШ І-ІІ ступенів та Сільці, де урочисто відкрили навчально-виховний комплекс. Перший заступник голови Тисменицької районної державної адміністрації Володимир Заник побував на шкільній лінійці у Лисецькому навчально-виховному комплексі, а заступник голови Тисменицької районної державної адміністрації Степан Мандибур – у Підлузькій ЗОШ І-ІІ ступенів, яка відзначає свій 20-річний ювілей. Очільники районної влади бажали школярам міцного здоров’я та успішно здобувати нові знання.

DSC_0442

DSC_0495

В усі навчальні заклади було розіслано вітальні адреси з нагоди свята від голів Тисменицької районної державної адміністрації Івана Семанюка та Тисменицької районної ради Романа Крутого.

Додамо, що в рамках програми «Шкільний автобус» Старолисецька ЗОШ І-ІІІ ступенів отримала транспортний засіб для підвезення школярів та педагогічних працівників. Передача шкільного автобуса (загалом 12-ти для шкіл районів, міст та об’єднаної територіальної громади Прикарпаття) відбулася напередодні 1 вересня.

DSC_0413

DSC_0424