Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Андрій Парубій: «Нинішнього року процес ухвалення Державного бюджету має бути так само системним і прозорим, як і торік»

Нинішнього пленарного тижня, після відкриття сесії, Верховна Рада України зосередить свою роботу над проектами реформ - освітньої, медичної, пенсійної, судової і реформи Парламенту. Про це у розмові з журналістами сказав у понеділок Голова Верховної Ради України А.Парубій.

Він звернув увагу на необхідність «узгодити проходження бюджетного процесу згідно з визначеною процедурою». А.Парубій нагадав, що минулого року бюджет було пройдено за усіма передбаченими законом етапами - від першого читання, роботи  над документом в Комітеті, до другого читання. «Нинішнього року ми плануємо, аби цей процес був так само системним і прозорим», - сказав А.Парубій. Він зазначив також, що «є певні нюанси, бо прийняття кожної з реформ, чи медичної, чи освітньої, тягне за собою нові фінансові витрати, які повинні бути враховані у бюджеті на наступний рік».

За словами А.Парубія, Верховна Рада України повинна розглянути у найближчі дні проект закону про кібербезпеку, «який має високу актуальність для забезпечення кібернетичної безпеки держави».

Голова Парламенту повідомив, що за пропозицією Комітетів у цю середу не проводитиметься пленарне засідання, а роботу буде зосереджено в парламентських Комітетах. Розглядатимуться проекти реформ та інші документи, які планується винести на розгляд Верховної Ради України. «Рішення про роботу в Комітетах у середу без пленарної частини прийнято у розпорядку роботи на осінь»,- уточнив А.Парубій. Він додав, що як і раніше, запроваджуватимуться тематичні дні розгляду документів.