Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Профілактика захворювання на ВІЛ/СНІД та туберкульоз в шкільних закладах району

Профілактика захворювання на ВІЛ/СНІД  та туберкульоз в шкільних закладах району

Проблема ВІЛ/СНІДу та туберкульозу  все ще залишається актуальною та гострою для нашого суспільства.

Темпи кількості ВІЛ- інфікованих та хворих на туберкульоз вражають, адже вони зростають кожну секунду. Тому в плані роботи Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді обов’язково включено заходи для профілактики ВІЛ/СНІДУ та захворювання на туберкульоз.Сенс і зміст цих  заходів спрямовані на актуалізацію знань підлітків про одні з найбільш глобальних проблем світу.

5 вересня в Пшеничниківському НВК було проведено лекції на тему «Правда про ВІЛ/СНІД» та «Захисти себе від туберкульозу»  для учнів

8-9класів.

 Метою заходу було інформувати учнів про можливі шляхи передачі ВІЛ інфекції та туберкульозу, засоби захисту, вивчення проблеми ВІЛ/СНІДу та туберкульозу, розкриття питань по толерантному відношенню до інфікованих людей.

Під час лекції діти відкрито висловлювали власні бачення проблеми та аргументували свої позиції. Також багато інформації вони почули вперше.

Учасники заходу накопичили систему нових знань та зрозуміли, що здоровий спосіб життя, чистота у взаєминах-найкращі методи профілактики ВІЛ/СНІДу та туберкульозу.