Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

До Дня фізичної культури та спорту на Тисмениччині вручали пам'ятні відзнаки

До Дня фізичної культури та спорту на Тисмениччині вручали пам'ятні відзнаки

Щорічно у другу суботу вересня в Україні відзначають День фізичної культури і спорту. З цієї нагоди 09 вересня 2017 на стадіоні «Хутровик» у Тисмениці відбулися районні урочисті заходи.

Офіційна частина, в ході якої звучали вітання, подяки за спортивні досягнення та побажання нових перемог, відбулася за участі організаторів та гостей свята. Серед них – керівник апарату Тисменицької райдержадміністрації Ярослав Татарин, заступник голови Тисменицької районної ради Ігор Федоришин, начальник відділу у справах молоді та спорту Тисменицької районної державної адміністрації, майстер спорту Радянського Союзу з боротьби самбо Василь Дзудзило, директор Тисменицької ДЮСШ, заслужений тренер України з боксу Ігор Іванишин.

DSC_0028

Урочистості, на які зібралися тренерсько-викладацький склад і вихованці ДЮСШ, ветерани спорту та поціновувачі фізичної культури, розпочалися із урочистого маршу, підняття Державного Прапора та виконання Гімну України. Опісля о. Ігор Пилипчук поблагословив святкове дійство та окропив освяченою водою усіх присутніх.

DSC_0052

DSC_0042

DSC_0045

DSC_0050

DSC_0067

Ярослав Татарин, Ігор Федоришин та директор Тисменицької дитячо-юнацької спортивної школи Ігор Іванишин привітали учасників заходу із Днем фізичної культури та спорту, передали вітання від голів районної державної адміністрації Івана Семанюка, районної ради Романа Крутого та нагородили кращих спортсменів і тренерів грамотами, грошовими преміями та цінними подарунками.

DSC_0098

DSC_0080

DSC_0161

DSC_0113

DSC_0129

DSC_0137

DSC_0153

DSC_0142

DSC_0215

DSC_0222