Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

УЧАСНИКАМ АТО У ТИСМЕНИЦЬКОМУ РАЙОНІ ВИПЛАЧЕНО 430,0 ТИС. ГРИВЕНЬ ДОПОМОГИ

УЧАСНИКАМ АТО У ТИСМЕНИЦЬКОМУ РАЙОНІ ВИПЛАЧЕНО 430,0 ТИС. ГРИВЕНЬ ДОПОМОГИ

Впродовж 2017 року військовослужбовцям, членам їхніх родин, що проживають у Тисменицькому районі, а також учасникам АТО, які отримали поранення або захворювання внаслідок проведення антитерористичної операції з районного бюджету виплачено допомог на суму 430,0 тис. гривень.

Діти учасників АТО (223 дітей) безоплатно харчуються в дошкільних та шкільних навчальних закладах району, на вказані цілі з районного бюджету цього року використано 255,6 тисяч гривень, троє дітей з сімей учасників АТО оздоровлено в дитячих таборах України.

Протягом 2017 року 2 учасникам АТО надано путівки на санаторно-курортне лікування у Закарпатську область (санаторій «Карпати»).

Протягом червня-липня 2017 року 12 сімей учасників АТО отримали можливість безкоштовно відпочити у комплексі «Синьогора», що в селі Гута Богородчанського району. Родини бійців, які захищали Україну в зоні АТО, безкоштовно приймав державний відпочинковий комплекс «Синьогора».

Завдяки Центру допомоги учасникам АТО, який функціонує при районній державній адміністрації, троє учасників  АТО зараховані на  державну форму навчання в Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту Тернопільського національного економічного університету.