Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Урочисто відкрили та освятили меморіальну дошку загиблому в АТО Володимиру Данилюку

Урочисто відкрили та освятили меморіальну дошку загиблому в АТО Володимиру Данилюку

10 жовтня відбулося урочисте відкриття та освячення пам’ятної анотаційної дошки загиблому учаснику АТО із с.Черніїв Тисменицького району Володимирові Данилюку. Юнак пішов із життя від ворожої кулі в зоні бойових дій у 2014-му, не доживши кілька днів до свого 23-го дня народження.

Меморіальну дошку встановили на фасаді коледжу ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій у м. Івано-Франківськ, випускником якого свого часу був Володимир. У 2014-му на будівлі Черніївської школи, у якій навчався Володя, теж розмістили меморіальний знак.

На пам’ятний захід були запрошені батьки Володимира Данилюка. Віддати честь герою зібралися представники влади Тисменицького району, м.Івано-Франківськ, викладачі, учні навчального закладу та численні гості.

Після спільної молитви за душу Володимира Данилюка, а заразом усіх захисників територіальної цілісності України, яких забрала війна, церемонію окроплення здійснив парох храму Архистратига Михаїла.

Спогадами про сина поділилася мама Володимира – Галина Данилюк. "Володя без вагань погодився боронити Україну", - зазначила вона. А загалом - то був звичайним хлопцем зі своїми мріями та планами на майбутнє. Хотів себе реалізувати як кухар, бармен чи офіціант, тож обрав цей навчальний заклад, щоб освоїти ази професії. Втім війна завадила юнакові втілити у життя те, що хотів.

Для Наталі 3

Заступник голови Тисменицької районної державної адміністрації Степан Мандибур у своєму виступі подякував матері за сина та наголосив, що ми повинні бути гідними жити у державі, за яку такі молоді хлопці віддають своє життя.

Для Наталі 2

Володимир Данилюк був військовим 5-го батальйону територіальної оборони «Прикарпаття». Він народився 10 вересня 1991 року. Закінчив Черніївську ЗОШ І-ІІІ ступенів. Навчання продовжив у ВПУ № 18 за спеціальністю «Кухар, бармен, офіціант». 14 квітня 2010 року призваний на військову службу, яку проходив у військовій частині А-1979 начальником електростанції. Звільнився із Збройних сил 07 квітня 2011 року. Під час часткової мобілізації у травні 2014 року мобілізований до української армії. Загинув 12 серпня 2014 року під Амвросіївкою Донецької області, близько 10.00 години, при супроводі колони із пораненими у зоні АТО. Під час нападу терористів він отримав поранення в голову, яке виявилося несумісним із життям.

Володимир Данилюк нагороджений орденом "За мужність" ІІІ ступеня (посмертно).

© Фото - редакція газети "Вперед"