Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Проект плану заходів з відзначення у районі Дня Гідності та Свободи


На виконання Указу Президента України від 30.09.2017 року№ 300/2017 «Про відзначення у 2017 році Дня Гідності та Свободи», з метою належного відзначення у 2017 році Дня Гідності та Свободи, вшанування громадянського подвигу учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності, ураховуючи важливе значення цих подій для утвердження демократичних цінностей, ідеалів свободи і справедливості та європейського шляху розвитку України:

1.                Провести у населених пунктах району урочистості з нагоди відзначення  Дня Гідності та Свободи з покладанням квітів до пам’ятників та меморіальних дощок борцям за волю України, учасників антитерористичної операції, встановлення лампадок до місць поховань Героїв Небесної Сотні, загиблих учасників антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях за участю представників органів виконавчої влади, посадових осіб органів місцевого самоврядування, духовенства, ветеранів національно-визвольної боротьби, учасників антитерористичної операції на Сході України, учасників революційних подій в Україні у 2004, 2013-2014 роках, представників політичних партій, громадських організацій, молоді, громадськості.

Виконавчі комітети міської, селищних, сільських рад, відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації, відділ культури районної державної адміністрації

21 листопада 2017 року

 

2.                Провести у м. Тисмениця урочистості з нагоди відзначення  Дня Гідності та Свободи з покладанням квітів до пам’ятника Борцям за волю України та Арки Героїв Небесної Сотні за участю представників органів виконавчої влади, посадових осіб органів місцевого самоврядування, духовенства, ветеранів національно-визвольної боротьби, учасників антитерористичної операції на Сході України, учасників революційних подій в Україні у 2004, 2013-2014 роках, представників політичних партій, громадських організацій, молоді, громадськості.

Відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації,

відділ культури районної державної адміністрації, виконавчі комітети міської  ради

21 листопада 2017 року

 

3.      Звернутися до релігійних організацій району з пропозицією проведення у храмах богослужінь на вшанування борців за волю України, учасників АТО.

Відділ культури районної державної адміністрації, виконавчі комітети міської, селищних, сільських рад

21 листопада 2017 року

 

4. Забезпечити благоустрій територій, впорядкування пам’ятників, пам’ятних знаків, могил борців за волю України, учасників АТО у населених пунктах району.

Виконавчі комітети міської, селищних, сільських рад

Протягом року

 

5. Забезпечити медичний супровід та охорону громадського порядку під час проведення масових заходів, урочистостей з нагоди відзначення  Дня Гідності та Свободи.

Лисецька центральна районна лікарня, Тисменицький відділ поліції Головного управління Національної поліції України в області

21 листопада 2017 року

 

6. Обстежити матеріально-побутові умови проживання учасників АТО з метою надання соціально-побутової та інших видів допомоги тим, хто її потребує.

Управління соціального захисту населення районної державної адміністрації, територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг),виконавчі комітети міської, селищних, сільських рад

Протягом року

 

8. Забезпечувати постійне першочергове медичне обслуговування  учасників АТО.

Лисецька центральна районна лікарня

Постійно

 

9.      Провести у навчальних закладах, військових частинах, які розміщені на території району, уроки патріотичного виховання молоді, показ тематичних фільмів, присвячених подіям Помаранчевої революції та Революції Гідності, тематичні виставки, виховні бесіди, інформаційні години, зустрічі з активними учасниками революційних подій та учасниками антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи.

 

Відділ освіти районної державної адміністрації, Тисменицький районний військовий

Протягом року

 

10. Провести у Тисменицькій спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів спартакіаду з військово-прикладних видів спорту.

Відділ освіти районної державної адміністрації

Жовтень-листопад 2017 року

 

11. Провести турнір з міні-футболу, волейболу серед воїнів АТО та ветеранів війни в Афганістані.

Відділ у справах молоді та спорту районної державної адміністрації

Жовтень-листопад 2017 року

 

12. Організувати у музеях району виставки мистецьких творів, фото-, архівних матеріалів, присвячених революційним подіям, її учасникам.

 

Відділ культури районної державної адміністрації, відділ освіти районної державної адміністрації,

Жовтень-листопад 2017 року

 

13. Підготувати в районній бібліотеці, бібліотеках населених пунктів, навчальних закладів району книжкові виставки, які висвітлюють діяльність борців за незалежність України у ХХ столітті, воїнів, полеглих у боях за свободу та територіальну цілісність України під час антитерористичної операції у Донецькій та Луганській областях.

 

Відділ культури районної державної адміністрації, відділ освіти районної державної адміністрації

Жовтень-листопад 2017 року

 

14. Провести у Тисменицькій районній бібліотеці цикл історичних факультативів: «Помаранчева революція та Революція Гідності - шлях до євроінтеграції», «Шануємо Вас, наші захисники!», «Майдан та українська національна ідея».

Відділ культури районної державної адміністрації, відділ освіти районної державної адміністрації

Протягом року

 

15. Забезпечити широке висвітлення у районних засобах масової інформації заходів з нагоди відзначення у районі Дня Гідності та Свободи.

 

Відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації, редакція районної газети «Вперед», комунальне підприємство «Телерадіоорганізація «Тисмениця» Тисменицької районної ради

Протягом року