Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

У Погоні відзначено 400-ліття Василіянського Чину Святого Йосафата, 800-ліття монашества в Погоні та 240-річчя коронації ікони Божої Матері

У Погоні відзначено 400-ліття Василіянського Чину Святого Йосафата, 800-ліття монашества в Погоні та 240-річчя коронації ікони Божої Матері

17 листопада 2017 року в Соборі Погінської Богородиці відбулася Архієрейська Божественна Літургія та Чин освячення іконостасу.

До 400-ліття Василіянського Чину Святого Йосафата, 800-ліття монашества в Погоні та 240-річчя коронації ікони Божої Матері ігумен монастиря – отець Никодим Гуралюк підготував особливий подарунок – ексклюзивний вишитий іконостас, аналогів якому немає.

IMG_4025

На Архієрейську Службу Божу до Погоні, яку очолив перший екзарх Харківський УГКЦ Владика Василь Тучапець в співслужінні з Протоігуменом Провінції Найсвятішого Спасителя о. Йоаном Школиком, ЧСВВ, настоятелями, ієромонахами Василіянського чину та священнослужителями, завітали керівники області та району – начальник управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської обласної державної адміністрації Володимир Федорак, голова районної державної адміністрації Іван Семанюк, голова районної ради Тетяна Градюк, заступник керівника виконавчого апарату районної ради Михайло Королик, керуючий справами виконавчого апарату районної ради, депутат районної ради Юрій Проценко, голова постійної комісії районної ради з питань бюджету, депутат районної ради Роман Крутий, численні гості, парафіяни, прочани. У кінці Служби Божої представники всіх священичих чинів та всі учасники святкової християнської події вшанували короновану ікону Матері Божої духовною піснею “Під Твою милість прибігаємо”.

IMG_4001

IMG_4043

Урочистості з нагоди 400-ліття Василіянського Чину Святого Йосафата, 800-ліття монашества в Погоні та 240-річчя коронації ікони Божої Матері співпали зі ще одним знаковим святом – 60-річним ювілеєм від дня народження настоятеля монастиря – ігумена о. Никодима, який вніс вагомий вклад у розвиток духовно-паломницького центру, його відбудову, осучаснення, оновлення Собору Погінської Божої Матері.

2

Вітання отець Никодим приймав від голів Тисменицької районної державної адміністрації Івана Семанюка та Тисменицької районної ради Тетяни Градюк, які бажали високоповажному ювіляру здоров’я, довголіття, Божого благословення у всіх справах на благо Церкви Христової, а також висловлювали щиру вдячність за самовіддану працю впродовж десятиліть на стежині служіння у Господньому винограднику, направлену на виховання людей у дусі громадянської злагоди, миру і богобоязні.

IMG_4138

IMG_4145

Безимени-1

Попри численні цінні подарунки керівники району вручили ігумену Никодиму Гуралюку сертифікат на суму 20 000 грн для потреб духовно-паломницького центру Матері Божої в Погоні та грамоту голів районної державної адміністрації і районної ради, екзарх Харківський УГКЦ Владика Василь Тучапець, ЧСВВ нагородив грамотою, протоігумен Йоан Школик нагородив о. Никодима срібною медаллю Йоана Павла ІІ, а начальник управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської обласної державної адміністрації Володимир Федорак – грамотою голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

IMG_4151

Ігумен Никодим Гуралюк дякував усім, хто вніс свою вагому частку у відновлення та розбудову монастиря і з нагоди цього велелюдного християнського свята вручив подячні Грамоти  від Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського УГКЦ Кир Володимира Війтишина, ювілейні грамоти та медалі 400-ліття Василіянського Чину Святого Йосафата Роману Крутому, Марії та Юрію Проценкам, а також майстрам, які виготовляли іконостас та іншим благодійникам і жертводавцям Погінського монастиря.

IMG_4061