Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Проведено навчальний семінар

Проведено навчальний семінар

5 грудня  у Тисменицькому районі Центром компетенцій системи публічних закупівель ProZorro  проведено навчальний семінар на тему «Професіоналізація замовників у сфері публічних закупівель», метою якого є підвищення рівня обізнаності, активізації залучення розпорядників бюджетних коштів до використання електронної системи закупівель ProZorro.

У навчальному семінарі взяли участь заступник голови Тисменицької районної державної адміністрації Степан Мандибур, розпорядники бюджетних коштів у бюджетних установах та бухгалтери виконавчих комітетів селищних, сільських рад району.

Із вступним словом до присутніх звернувся заступник голови Тисменицької районної державної адміністрації Степан Мандибур. Він привітав присутніх та ознайомив із планом навчального семінару.

Координатор Центру компетенції ProZorro Христина Зелінська інформувала про законодавчу базу, ефективне планування та процедуру закупівель, розробку та укладення контракту про закупівлю, відповідальність, пов’язану із закупівельною діяльністю. Провела навчальний тренінг «Професіоналізація замовників Івано-Франківської області в сфері публічних закупівель».

DSC_0570

Ініціатор навчального семінару на завершення відповіла на поставлені запитання присутніх у залі.

DSC_0577