Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

6 грудня – День Збройних сил України

6 грудня – День Збройних сил України

Сьогодні своє професійне свято відзначають військові: 6 грудня – День Збройних сил України та 26-а річниця створення української армії (Закон України «Про Збройні Сили України» ухвалено 6 грудня 1991 року).

На урочисті заходи з нагоди свята, що відбулися у Народному домі м. Тисмениця, зібралися представники керівного складу районної, міської влади, духовенство, воїни антитерористичної операції на Сході України, військовослужбовці Збройних сил, учасники бойових дій в Афганістані, ветерани військової служби, волонтери, інші гості.

DSC_0773

DSC_0764

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять військових, які загинули під час збройного протистояння на Донбасі, які пішли з життя при виконанні свого громадянського обов’язку.

DSC_0775

Усі спільно виконали Державний Гімн України.

mandibur 3

DSC_0777

Вітали захисників заступник голови Тисменицької районної державної адміністрації Степан Мандибур та голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк.

DSC_0787

«Я гордий тим, що за 26 років незалежності України наша армія справді стала бойовою, злагодженою і захищає кордони нашої держави. Сьогодні українське військо є одним із найсильніших у Європі, і це відрадно. Але, на жаль, ми маємо бойові втрати: триває війна. І саме ви, наші захисники, оберігаєте кордони країни, нашу незалежність і цілісність держави. Тож щиро вам подяка і щирий уклін», - зазначив у своєму вітальному слові Степан Мандибур.

Заступник голови РДА спільно із головою районної ради вручили учасникам бойових дій, військовослужбовцям відзнаки Івано-Франківської обласної державної адміністрації та Івано-Франківської обласної ради «За бойову звитягу», грамоти голови Тисменицької районної державної адміністрації та голови Тисменицької районної ради, а жінкам-військовим - ще й квіти.

DSC_0792

DSC_0793

DSC_0807

DSC_0814

DSC_0817

DSC_0832

DSC_0766

Священик-капелан церкви Святого Миколая у Тисмениці о.Володимир Гринишин запросив усіх до спільної молитви за бійців, які перебувають на «гарячому Сході» України, побажав захисникам Божого благословення та миру на українській землі.

DSC_0860

Вітали своїх бойових побратимів голови Спілки учасників АТО у Тисменицькому районі Іван Стефанів та районної організації Української спілки ветеранів Афганістану Дмитро Сатур, бажали мирного неба, міцного здоров’я та душевного спокою, вручали медалі. Кожен із них бачив війну власними очима, тож не дивно, що вони активно займаються волонтерською діяльністю. Відтак обіцяли, що незабаром знову поїдуть із гостинцями та словами підтримки до військових на передовій.

DSC_0862

DSC_0867

DSC_0872

Від старшого покоління захисників, воїнів Української повстанської армії, оборонцям новітньої України щирі побажання здоров'я, витримки та сили духу адресував голова районної організації "Братства вояків ОУН-УПА" Петро Галига.

IMG_4319

Святкового настрою усім присутнім додали пісенні та танцювальні виступи талановитих виконавців Тисмениччини.

DSC_0755

DSC_0880

DSC_0888

IMG_4312

mandibur 1

IMG_4343