Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

ТИСМЕНИЦЬКА РАЙОННА ВЛАДА ПРИВІТАЛА ВІЙСЬКОВИХ

ТИСМЕНИЦЬКА РАЙОННА ВЛАДА ПРИВІТАЛА ВІЙСЬКОВИХ

06 грудня заступник голови Тисменицької районної державної адміністрації Степан Мандибур та заступник голови Тисменицької районної ради Ігор Федоришин відвідали підшефну військову частину А 4604 Міністерства оборони України в Івано-Франківську з нагоди святкування Дня Збройних сил України.

Урочистості розпочалися із виконання Державного Гімну України. Степан Мандибур передав найщиріші вітання від голови Тисменицької районної державної адміністрації Івана Семанюка і зазначив, що держава, яка не може захистити свої кордони, перестає існувати. Він щиро подякував військовослужбовцям за роботу і побажав натхнення, успіхів, високих звершень.

DSC_0722

DSC_0724

DSC_0730

У цей день працівники Збройних сил України отримали грамоти голів Тисменицької районної державної адміністрації та Тисменицької районної ради за сумлінне виконання службових обов’язків та високі показники в бойовій підготовці.      

DSC_0740

Гарні вітання прозвучали від підполковника Володимира Невмержицького та майора Миколи Радченка. Керівництво військової частини відзначило підлеглих з нагоди свята. 

DSC_0727

DSC_0751