Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Ярмарок вакансій

Ярмарок вакансій

20.12.2017р. в приміщенні ТзДВ «ВТФ «Галичанка» відбувся ярмарок вакансій, який організував і провів Тисменицький районний центр зайнятості. В заході взяли участь 9 роботодавців, які заявили 21 вакансію та 41 особа з числа зареєстрованих безробітних. Під час заходу роботодавці презентували своє виробництво та робочі місця. Перевага ярмарку вакансії – можливість для безробітних безпосередньо зустрітися з роботодавцем, з’ясувати усі питання, що виникають під час індивідуальної співбесіди. Саме цим і скористалися учасники ярмарку.

Кожен з роботодавців почергово та доступно розповіли про вид діяльності підприємства яке вони представляють, презентували вакантну посаду та надали розширену інформацію про завдання та обов’язки до даних посад, про характер і режим роботи, а також умови та оплату праці. Провели розмову з усіма присутніми безробітними та надали відповіді на запитання, які цікавили шукачів роботи.

«Ярмарок вакансії» пройшов дуже цікаво та інформативно. Всі присутні отримали вичерпні відповіді на питання та подякували роботодавцям за приділену увагу.

За результатами проведеного заходу 41 особа пройшла співбесіду з роботодавцями.