Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Пластуни передали Вифлеємський вогонь миру керівникам Тисмениччини

Пластуни передали Вифлеємський вогонь миру керівникам Тисмениччини

29 грудня представники Української скаутської організації «Пласт» із с.Березівка принесли Вифлеємський вогонь миру до адміністративного будинку районної влади Тисмениччини. Їх гостинно зустріли перші особи району – голова Тисменицької районної державної адміністрації Іван Семанюк, голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк, заступники голів району, працівники апарату РДА та виконавчого апарату районної ради.

Вже вдруге пластуни із Березівки передають вогонь зі Святої землі як знак миру та благополуччя. Добра традиція була започаткована минулоріч. Вони сподіваються, що поширення Вифлеємського вогню допоможе Україні здобути довгоочікуваний мир, подарує спокій і затишок у кожну оселю, сприятиме зустрічі величних зимових свят у радісній родинній атмосфері.

DSC_1407

DSC_1414

Діти та їх наставник – священик церкви Різдва Пресвятої Богородиці у с.Березівка о. Богдан Рудницький колядували, бажали миру для України, успіхів у добрих справах на благо Тисменичини, веселих свят Різдва Христового та Нового року. Благодатний вогонь вони передали головам району. Від них свічки запалили усі присутні. «Навіть якщо вогник загасне – це не страшно, - переконує о. Богдан Рудницький, - його можна запалювати знову, і властивості не зміняться».

DSC_1450

DSC_1417

DSC_1427

Вогонь

DSC_1431

DSC_1456

Керівники Тисмениччини подякували пластунам за чудові різдвяні привітання й передали солодкі дарунки.

DSC_1441

DSC_1463

DSC_1466