Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Шановні краяни!

Шановні краяни!

Щиро вітаємо вас із прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим!

Рік 2017-й стане історією. Ми запам’ятаємо його багатьма подіями в особистому житті, житті Тисмениччини та України. Ті, що безперечно увійдуть у літопис краю – це утворення Ямницької об’єднаної територіальної громади, відзначення 15-ої річниці співпраці із польською ґміною Стшельце Опольське, відкриття Вільшаницького дитячого садка, Сілецького навчально-виховного комплексу, сучасного спортивного майданчика зі штучним покриттям та нового моста через річку Бистриця Солотвинська у с. Драгомирчани, на яке завітав Президент України Петро Порошенко. Тисменицька міська лікарня нарешті отримала рентген-апарат, на який пацієнти з усієї Тисмениччини чекали багато років. Оновилися пологове відділення Лисецької ЦРЛ, соціальні установи у Братківцях, Нових Кривотулах, Підліссі, Одаях.

Ми багато працювали, шукали правильні рішення й отримували результат: відновлювали пам’ятки та ремонтували дороги, покращували інфраструктуру населених пунктів і матеріально-технічну базу закладів освіти, культури, медицини, будували та відкривали об’єкти, впроваджували енергоефективні заходи. Промислові підприємства успішною діяльністю зміцнювали економіку краю та наповнювали бюджет, аграрії сіяли й збирали врожаї, ініціативні громади писали й реалізовували проекти, освітяни продовжували плекати юну зміну, а медики – піклуватися про наше здоров’я та допомагати маленьким українцям приходити у світ. Вирувало культурно-мистецьке й спортивне життя.

Та все це було б неможливим, якби кордони України не захищали від озброєного агресора мужні лицарі і захисники – воїни АТО. Дякуємо вам, наші Герої, за мужність і силу духу, за можливість спокійно дивитися у завтрашній день і втілювати в життя задумане.

Підводячи підсумки року, що минає, ми щоразу переконуємося – де є згуртований колектив та громада, і кожен віддано працює на своєму місці, є успіхи, панують добро і злагода. Тож висловлюємо вдячність усім вам, шановні краяни, за те, що в складних умовах сьогодення напружено трудилися в усіх сферах нашого життя, захищали Україну, її територіальну цілісність і суверенітет на Сході, допомагали нашим бійцям в зоні АТО, народжували і виховували дітей, дбали про населені пункти, їх добробут та благоустрій.

Віримо, що прийдешній 2018-й стане для всіх нас роком позитивних змін та щедрих врожаїв нашої щоденної праці. А для України він обов’язково буде роком зміцнення державності, соціально-економічного зростання, духовного оновлення та миру на нашій рідній землі!

Бажаємо, щоб новорічна атмосфера, гарний настрій, смачна кутя і весела коляда об’єднали вас у щасливому родинному колі; щоб у кожній домівці було тепло і затишно; і ви у міцному здоров’ї, добрі та злагоді зустріли величні зимові свята.Божого благословення кожному з вас, нашій Тисмениччині та Україні!

З прийдешнім Новим роком! З Різдвом Христовим!


Голова районної державної адміністрації             Голова районної ради

                                       Іван Семанюк                             Тетяна Градюк