Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Шановні краяни!

Шановні краяни!

Щиро вітаємо вас із величним християнським святом – Різдвом Христовим!

Як і понад дві тисячі років тому, над Україною знову яскраво засяяла Різдвяна зірка, ознаменовуючи прихід у світ Спасителя. Торжествують Небо і земля, бо Христос рождається! І ми усі у ці благовісні дні долучаємося до надзвичайно важливої, сакральної події, яка змінила історію.

Таїнство народження Сина Божого надихає християн на світлі помисли, народжує надію на краще, вселяє віру у перемогу добра і правди. Тож ми сподіваємося, що з Божої волі вже незабаром нашу державу буде звільнено від окупанта, що мир і спокій повернуться в Україну, що в наших сім’ях завжди будуть тепло, злагода і любов.

Щиро бажаємо, щоб Різдво було щасливим: кожна родина зібралася разом за святковим столом зі смачною кутею і в благополуччі й затишку славила благу вість. Пам’ятаймо заповідь: «Люби ближнього свого, як самого себе», зігріймо своєю турботою, добрим словом та ділами тих, хто самотній і потребуючий, будьмо чуйними та уважними до них.

Нехай чарівні звуки багатоголосих дзвонів, колядки, щедрівки і віншування додадуть вам гарного настрою та щирих посмішок! Хай життєдайний вогонь Вифлеємської зорі осяє серця та оселі великою духовною радістю, подарує цілющу ласку Господню, здоров’я, достаток та душевний спокій, надихає на нові справи задля розвитку та процвітання нашого краю!

Христос рождається! Славімо Його!


Голова районної державної адміністрації                 Голова районної ради

                                                       Іван Семанюк                               Тетяна Градюк