Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Про реформу децентралізації влади говорили на Тисмениччині

Про реформу децентралізації влади говорили на Тисмениччині

Серед питань порядку денного наради із міським, селищними та сільськими головами, яку провели 17 січня голови районної державної адміністрації Іван Семанюк та районної ради Тетяна Градюк, було проходження реформи децентралізації влади в Івано-Франківські області.

З даного питання виступили працівники Івано-Франківського відокремленого підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування»: радник з питань децентралізації Максим Чопей та радник з муніципальних послуг Марія Баран. Доповідачі інформували про стан добровільного об’єднання територіальних громад в Івано-Франківській області та окремі секторальні реформи, а також відповіли на запитання присутніх.

DSC_0042

DSC_0045

DSC_0052

DSC_0031

Загалом, за третій рік впровадження реформи децентралізації влади в Україні створено 699 об’єднаних територіальних громад, з яких 23 – в Івано-Франківській області. На Тисмениччині минулого року запрацювала Ямницька ОТГ. Згідно з внесеними змінами до перспективного плану формування територіальних громад Івано-Франківської області на території району заплановано утворити ще три ОТГ – Тисменицьку, Єзупільську та Лисецьку.

DSC_1757