Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Керівництво Тисменицького району привітало ювіляра

Керівництво Тисменицького району привітало ювіляра

7 лютого свій 60-річний ювілей святкує Дзудзило Василь Миколайович начальник відділу у справах молоді та спорту Тисменицької райдержадміністрації. З нагоди свята іменинника привітали голова Тисменицької районної державної адміністрації Іван Семанюк, голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк, перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Заник, заступник голови районної державної адміністрації Степан Мандибур, керівник апарату районної державної адміністрації Ярослав Татарин, заступник голови районної ради Ігор Федоришин та заступник керівника виконавчого апарату районної ради Михайло Королик. До вітань приєднався весь колектив Тисменицької районної державної адміністрації.

1

2

Василь Миколайович відомий і талановитий спортсмен, досвідчений службовець, особистість, яка внесла значний вклад в розвиток фізичної культури і спорту в районі та пропаганду здорового способу життя, яку щиро шанує громадськість Тисмениччини та Івано-Франківщини. Професіоналізм, порядність, наполеглива воля творити добро, багаторічний досвід роботи у сфері державної служби, щирість і патріотизм створили йому авторитет вольової, енергійної людини, добропорядного та ініціативного управлінця.

Дзудзило Василь Миколайович в 1987 році закінчив Київський державний інститут фізичної культури за спеціальністю "Фізична культура і спорт", викладач фізичної культури і спорту. У 1979 році йому присвоєно почесне звання – майстер  спорту з боротьби самбо колишнього СРСР. З червня 1992 року працює в Тисменицькій районній державній адміністрації на займаній посаді. За активну участь у реалізації  державної молодіжної політики, вагомий внесок у справу виховання підростаючого покоління неодноразово нагороджений грамотами ОДА та РДА .

DSC_0499