Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

На Тисменичині обговорили готовність районних служб до негоди

На Тисменичині обговорили готовність районних служб до негоди

08 лютого на нараді у голови Тисменицької районної державної адміністрації Івана Семанюка за участі першого заступника голови РДА Володимира Заника, начальників відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення РДА Олега П’ятничука, Тисменицького відділу поліції Головного управління Національної поліції України в області Миколи Сидорука, районного відділу управління Державної служби з надзвичайних ситуацій Ігоря Дмитріва, головного лікаря Тисменицької міської лікарні Романа Сендецького, заступника начальника філії ДЕУ Михайла Тимчія, заступника міського голови м. Тисмениця Сергія Ковальчука обговорили питання готовності районних служб до погіршення погодних умов.

За повідомленням синоптиків, 09 лютого 2018 року очікуються складні погодні умови: сильні опади у вигляді мокрого снігу, налипання мокрого снігу, хуртовина (приріст снігового покриву 10-20 см), на дорогах ожеледиця, снігові замети. Вони можуть призвести до порушення сталого функціонування систем життєзабезпечення, енергозабезпечення населених пунктів та транспортне сполучення.

DSC_0526

Тож для недопущення виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з ускладненням погодних умов, мінімізації їх наслідків та оперативного реагування на них очільники районних служб інформували голову районної державної адміністрації про готовність до ситуації: чергування особового складу, медичних працівників та аварійно-ремонтних бригад, наявність снігоприбиральної техніки, посипкового, паливно-мастильних матеріалів.

DSC_0524

Доручено керівникам служб життєзабезпечення району організувати оперативне реагування та залучення необхідних сил і засобів для забезпечення проїзду транспорту на автомобільних дорогах та у населених пунктах. У разі виникнення аварій у системах життєзабезпечення – оперативне їх ліквідування і відновлення енергопостачання. Крім того, слід утримувати у постійній готовності штаб з реагування на надзвичайні ситуації на автомобільних дорогах району, а також у готовності до застосування сили і засоби, в тому числі автомобільну техніку підвищеної прохідності, стаціонарні та мобільні пункти обігріву, автономні джерела електроживлення, матеріальні резерви та інші рятувальні засоби.