Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Підсумкове засідання медичної ради за 2017 рік

Підсумкове засідання медичної ради за 2017 рік

9 лютого в актовій залі Лисецької центральної районної лікарні відбулося засідання медичної ради з питань підсумків роботи лікувально-профілактичних закладів району за 2017 рік. Щоб заслухати звіт медиків, з′ясувати головні напрями охорони здоров′я в районі та спільно шукати шляхи розв′язання основних проблем, у засіданні медичної ради взяли участь заступник голови Тисменицької районної державної адміністрації Степан Мандибур, голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк, головний лікар Лисецької ЦРЛ, голова медичної ради Тарас Скоропад, заступники головного лікаря за розділами роботи, районні спеціалісти, головні лікарі Тисменицької та Єзупільської міських лікарень, завідувачі сільських лікарських амбулаторій загальної практики сімейної медицини та ФАПів.

DSCN3496

DSCN3493

DSCN3499

Про роботу Лисецької ЦРЛ на амбулаторно-поліклінічному рівні у 2017 році ознайомив присутніх заступник головного лікаря медичного обслуговування населення Вадим Палій. Про роботу профільних стаціонарів – заступник головного лікаря з медичної частини Ярослав Чеснок. У їх доповідях було детально проаналізовано особливості демографічної ситуації в районі, тенденції стану здоров′я, об′єм та якість надання стаціонарної допомоги хворим.

В ході засідання присутні обговорювали не лише проблеми в медицині району, але й методи і шляхи їх вирішення, визначили пріоритетні напрямки діяльності лікувально-профілактичних закладів району на найближчу перспективу. Серед основних – сприяння проведенню реформування системи охорони здоров′я, у тому числі, первинної ланки, підвищення стандартів та якості медичного обслуговування населення району.