Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Народний депутат України Михайло Довбенко здійснив робочий візит на Тисмениччинну

Народний депутат України Михайло Довбенко здійснив робочий візит на Тисмениччинну

Народний депутат України Михайло Довбенко черговий раз  здійснив робочий візит на свій виборчий округ, до якого входить Тисмениччина. Під час свого візиту парламентарій зустрівся із очільниками району – головою Тисменицької районної державної адміністрації Іваном Семанюком, головою Тисменицької районної ради Тетяною Градюк та міським головою м. Тисмениця Степаном Свораком, щоб обговорити актуальні питання життєдіяльності Тисмениччини.

В ході зустрічі торкнулися соціально-економічного та культурного розвитку району, зміцнення його інфраструктури, втілення реформ, реалізації проектів та програм. Зокрема, проведення ремонтних робіт об’єктів освіти, культури, медичних закладів. Основними серед яких є завершення будівництва Черніївського дитячого садка, капітальний ремонт Єзупільського дошкільного навчального закладу, Тисменицького будинку дитячої та юнацької творчості, Тисменицької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів. Окрім цього, актуальним залишається проведення капітального ремонту доріг державного та місцевого значення.

В контексті впровадження реформи децентралізації та органів місцевого самоврядування в Україні, керівники зупинилися на втіленні її у Тисменицькому районі. Відповідно до Перспективного плану формування територій громад Івано-Франківської області на Тисмениччині, окрім вже діючої Ямницької, планується створити ще три ОТГ – Тисменицьку, Єзупільську та Лисецьку.

Серед пріоритетів у депутатській діяльності Михайла Довбенка залишається допомога мешканцям району та їх соціальний захист. Тож закономірно торкнулися стану виплати заробітної плати, зокрема, технічним працівникам закладів освіти та дитячих садків. До слова, за минулий рік зароблене цим людям вдалося виплатити вчасно і в повному обсязі завдяки коштам районного бюджету.

З-поміж інших тем керівники зосередили свою увагу й на відзначенні важливих державних свят та заходів місцевого значення. Так, у 2018 році виповнюється 100-річчя з часу проголошення Західно-Української Народної Республіки. Для Тисмениці ця дата має особливе значення, адже очільником уряду ЗУНР був уродженець міста Кость Левицький. Пам’ятник цьому видатному державному діячеві планують спорудити у Тисмениці вже цьогоріч. Тож міський голова Степан Сворак звернувся до Михайла Довбенка із проханням допомогти у співфінансуванні монумента. Ще одним заходом, який щороку збирає на Тисмениччині тисячі паломників, є Міжнародна проща Вервиці за мир і єдність церкви. Відтак коротко обговорили підготовку та організаційні моменти проведення цього масштабного духовного дійства.

На завершення зустрічі керівники району подякували Михайлові Довбенку за постійну підтримку та сприяння у вирішення важливих питань життєдіяльності Тисменичични.