Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Обговорили питання аграрних розписок в Україні та підготовки до проведення весняно-польових робіт

Обговорили питання аграрних розписок в Україні та підготовки до проведення весняно-польових робіт

28 лютого під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Володимира Заника відбулася семінар-нарада за участі начальника Петра Собка та працівників управління агропромислового розвитку РДА, фермерів, керівників сільгосппідприємств усіх форм власності, сільських голів.

Про впровадження проекту «Аграрні розписки в Україні» розповів Микола Климчук - координатор цього проекту в Івано-Франківській області. Метою проекту є покращення доступу до фінансових ресурсів для малих та середніх сільськогосподарських товаровиробників шляхом запровадження в Україні фінансового інструменту «аграрні розписки». В обговоренні проекту взяли участь: Михайло Гунчак - менеджер з продаж біостимуляторів в Івано-Франківській та Чернівецькій областях компанії "Столлер Україна", Сергій Соколов - директор науково-виробничої компанії «Екопарк».

DSC_0643

Керуючий Тисменицьким відділенням № 1 Прикарпатського регіонального управління ПАТ «ПриватБанк» Сергій Адамчук та начальник відділу кредитування Івано-Франківського відділення «КредоБанк» Ростислав Демчина довели до відома сільгосптоваровиробників умови кредитування.

DSC_0650

Про організацію підготовки комплексу весняно-польових робіт у районі доповів начальник управління агропромислового розвитку РДА Петро Собко.

DSC_0638

Вичерпну інформацію з питань дотримання правил техніки безпеки під час проведення весняно-польових робіт, охорони праці в сільськогосподарському виробництві надав головний державний інспектор з охорони праці відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері управління праці в Івано- Франківській області Олег Шендирівський.

DSC_0633

Начальник управління фітосанітарної безпеки головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області Іван Андрусишин наголосив на обов’язковому проведенні заходів з  фітосанітарної безпеки - якісному зберіганні товарного та насіннєвого зерна, догляді за посівами, визначенні посівних якостей насіння сільськогосподарських культур. Також звернув увагу присутніх на дотримання санітарних зон при застосуванні засобів захисту рослин на посівах сільськогосподарських культур.

DSC_0635

Про підтримку аграрного сектору у державному та обласному бюджетах у 2018 році присутнім доповіла заступник начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Ольга Богак.

Керівники сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств взяли активну участь у обговоренні даних питань.