Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

На Тисмениччині обговорили готовність районних служб до негоди

На Тисмениччині обговорили готовність районних служб до негоди

12 березня під головування голови Тисменицької районної державної адміністрації Івана Семанюка відбулося засідання районної комісії ТЕБ та НС.

В ході засідання розглянули та обговорили ситуацію, яка може скластися на території Тисменицького району під час пропуску можливих  паводків та повені, що може привести  до затоплень населених пунктів району у 2018 році.  

За повідомленням головного управління ДСНС України в Івано-Франківській області, 12 березня очікується подальше продовження пiдйому рiвня води на р.Ворона на 0,5-1,2 м над рівнем, вихiд води на заплаву з можливим перевищенням вiдмiтки початкового затоплення прирiчкових будiвель. 

DSC_0462

Тож для недопущення виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з підняттям рівня води, мінімізації їх наслідків та оперативного реагування на них очільникам районних служб цивільного захисту було дано доручення організувати оперативне реагування та залучення необхідних сил і засобів для недопущення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з підняттям рівня води у р. Ворона, та організувати цілодобове чергування у населених пунктах з метою моніторингу ситуації щодо підняття рівня води.