Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

До відома всіх державних службовців Тисмениччини

До відома всіх державних службовців Тисмениччини

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152 (із змінами) щорічний Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець» (далі – Конкурс) віднесено до видів підвищення кваліфікації державних службовців.

Конкурс проводиться серед державних службовців державних органів відповідно до їх організаційно-правового статусу в номінаціях:

«Кращий керівник» (у Конкурсі беруть участь керівники структурних підрозділів державного органу: департаментів, управлінь, відділів, секторів);

«Кращий спеціаліст» (у Конкурсі беруть участь спеціалісти, спеціалісти І та ІІ категорій, провідні, головні спеціалісти усіх структурних підрозділів державного органу).

У Конкурсі можуть брати участь державні службовці, які займають посади II – VII категорій і мають стаж державної служби:

для номінації «Кращий керівник» – загальний стаж державної служби не менш як п'ять років, з них на керівних посадах не менш як два роки;

для номінації «Кращий спеціаліст» – загальний стаж державної служби не менш як два роки.

У Конкурсі можуть брати участь державні службовці, які на момент проведення Конкурсу не мають дисциплінарних стягнень.

Конкурс проводиться у три тури. Перший тур проводиться у березні-квітні. Для участі у ньому державні службовці подають організаційному комітету:

–   заяву про участь у Конкурсі;

–   копію особової картки державного службовця за формою П-2ДС;

–   подання керівника структурного підрозділу щодо підвищення кваліфікації державного службовця у рамках Конкурсу;

–   біографічну довідку, підписану керівником кадрового підрозділу;

–   за бажанням претендента інші матеріали (публікації в пресі, листи громадян, колективів з оцінкою діяльності претендента, тощо).

Переможці першого туру Конкурсу за поданням організаційного комітету з проведення першого туру Конкурсу беруть участь у другому турі, переможці другого туру – у третьому.

Більш детальну інформацію про умови проведення Конкурсу можна отримати у кадровій службі райдержадміністрації за адресою: м. Тисмениця, вул. Галицька, 17, каб. 206, тел. 2-43-85.