Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Обласна робоча група надала практичну допомогу Тисменицькій РДА з питань цивільного захисту

Обласна робоча група надала практичну допомогу Тисменицькій РДА з питань цивільного захисту

За дорученням голови обласної державної адміністрації Олега Гончарука, 13 березня у районі працювала обласна робоча група, яка надала практичну допомогу Тисменицькій районній державній адміністрації щодо ситуації, спричиненої підйомом рівня води у р. Ворона.

До складу робочої групи увійшли начальник управління з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації Володимир Стебницький, перший заступник начальника управління ДСНС України в області Ігор Оксентюк, начальник відділу реагування управління ДСНС України в області Тарас Кочкодан, начальник Івано-Франківського обласного управління Центру з гідрометеорології Володимир Фригович.

DSC_0476

Після ознайомлення робочою групою зі станом справ у м. Тисмениця, відбулася робоча зустріч із головою Тисменицької районної державної адміністрації Іваном Семанюком за участі першого заступника голови РДА Володимира Заника, начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення РДА Олега П’ятничука, начальника Тисменицького районного відділу УДСНС України в області Ігоря Дмитріва.

29133214_1612440048875824_6304299859180519424_n

DSC_0491

Голова районної державної адміністрації Іван Семанюк проінформував, що з метою оперативного реагування на ситуацію, спричинену відлигою та опадами, координації дій сил цивільного захисту Тисменицького району з надання допомоги населенню під час можливого ускладнення обстановки, 12 березня відбулося позапланове засідання районної комісії ТЕБ та НС. Районні спеціалізовані служби (працівники та техніка) готові, у разі виникнення необхідності, до проведення аварійно-рятувальних робіт. Крім того, проводиться моніторинг та постійно здійснюється збір інформації щодо можливих підтоплень у населених пунктах району. Цілодобово працює "гаряча" телефонна лінія, за номером (03436)24337 жителі Тисмениці та інших населених пунктів району можуть звернутися у разі виникнення загрози.

DSC_0474