Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Ситуація із підвищення рівня води у р. Ворона у м.Тисмениця – контрольована

Ситуація із підвищення рівня води у р. Ворона у м.Тисмениця – контрольована

Про це повідомив перший заступник начальника управління ДСНС України в області Ігор Оксентюк під час зустрічі із головою Тисменицької РДА Іваном Семанюком. Такий висновок зробили працівники обласної, районної рятувальних служб та органів влади після об’їзду п’яти місць у м.Тисмениця, де ріка Ворона вийшла на заплаву. Опісля обговорили ситуацію та алгоритм дій районної влади, служб життєзабезпечення у разі виникнення загрози для жителів районного центру та окремих сіл.

За оперативними даними рятувальників, внаслідок танення снігу на території Івано-Франківської області 12 березня відбулись підйоми рівнів на річках басейну Дністра до 1,68 м, на річках басейну Прута до 0,92 м. над передпаводковими. Також спостерігається підйом рівня води в річці Ворона у місті Тисмениця, який на 08:00 13 березня становить 450 см., що складає досягнення відмітки початкового підтоплення.

2

На даний час в місті Тисмениця на перехресті вулиць Пшениківська та Федьковича відбувається переливання води через дорогу (15-20 см.). Підтоплень житлових та господарських будівель в Тисменицькому району не зареєстровано.

DSC_0476

Сили та засоби Управління ДСНС в області готові до оперативного залучення та надання допомоги місцевому населенню. Ситуація перебуває на особливому контролі Управління ДСНС в області та Тисменицької районної державної адміністрації.

DSC_0470