Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

УЧАСНИКИ АТО ІЗ ТИСМЕНИЦЬКОГО РАЙОНУ ОБГОВОРИЛИ АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ

УЧАСНИКИ АТО ІЗ ТИСМЕНИЦЬКОГО РАЙОНУ ОБГОВОРИЛИ АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ

27 грудня у залі засідань адміністративного будинку районної влади зібралися учасники АТО із Тисменицького району, щоб обговорити актуальні питання соціального захисту військовослужбовців, які брали участь або зараз захищають територію України в зоні проведення антитерористичної операції. На зустріч запросили керівництво Тисменицького району – голову Тисменицької районної державної адміністрації Івана Семанюка та голову Тисменицької районної ради Тетяни Градюк.

DSC_1338

Захід проходив за участі заступника голови районної державної адміністрації Степана Мандибура, керівників відділів апарату, структурних підрозділів РДА, районних установ, які щоденно займаються вирішенням проблем учасників АТО, керівника обласного Центру допомоги учасникам АТО Андрія Демиденкова, військового комісара Тисменицького районного військового комісаріату Олександра Діденка, представників міської влади, сільських голів.

DSC_1350

DSC_1348

Якими є результати діяльності спілки учасників АТО у Тисменицькому районі за 2017 рік та плани на перспективу інформував у своєму виступі її голова Іван Стефанів. 

DSC_1343

Про соціальний захист учасників АТО протягом 2017 року, реабілітацію та виплату допомоги, медичне забезпечення та працевлаштування доповіла керівник Центру допомоги учасникам АТО Галина Вальчишин. 623 тисячі гривень матеріальної допомоги виплачено учасникам проведення АТО та членам їх родин за рахунок коштів районного бюджету. Діти учасників АТО (241 дитина) безоплатно харчуються в дошкільних та шкільних навчальних закладах району, на що з районного бюджету цього року використано 590,1 тис. гривень. Для дітей учасників АТО закуплено більше 500 подарунків до Дня святого Миколая. П’ятдесят солодких подарунків передано волонтерам, які супроводжували гуманітарну допомогу для бійців на Сході України.

DSC_1357

Про надання пільг і соціальних гарантій демобілізованим та військовослужбовцям, порядок та фактичне виділення земельних ділянок інформували присутніх в.о. начальника відділу у Тисменицькому районі Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області Ольга Бойко та начальник відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення правління соціального захисту населення районної державної адміністрації Галина Костриця.

DSC_1386

DSC_1391

Голова районної державної адміністрації Іван Семанюк зазначив, що керівництво району завжди готове до діалогу з учасниками антитерористичної операції для вирішення та надання роз’яснень щодо будь-яких їх проблемних питань.

Іван Семанюк та Тетяна Градюк привітали учасників АТО із прийдешніми святами Нового року та Різдва Христового, подякували за відвагу, мир і спокій, за оборону як на східних землях, так і на рідній території. Завершальним етапом зустрічі стало спільне пам’ятне фото.

DSC_1399