Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Понад 25 мільйонів гривень платники Тисменничини спрямували на соціальні виплати

За два  місяці поточного року платники Тисменничини  перерахували до бюджету 25,6 млн. грн. єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Порівняно з січнем-лютим минулого року надходження збільшились на 7,4 млн. грн.

 

Податківці Тисменицького управління ГУ ДФС нагадаують, що з 1 січня 2018 року, у зв’язку із підвищенням мінімальної зарплати до 3723 грн., змінився і мінімальний страховий внесок, який тепер становить 819,06 грн (3723х22%). У поточному році платниками, віднесеними до першої групи платників єдиного податку, єдиний внесок необхідно сплачувати  у розмірі не менше мінімального страхового внеску 819,06 грн.

 

Для фізичних осіб – підприємців, які застосовують загальну систему оподаткування, самозайнятих осіб та членів фермерського господарства встановлено нові строки сплати єдиного внеску. Зазначені особи зобов’язані сплачувати єдиний внесок, нарахований за календарний квартал, до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується єдиний внесок.