Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Доступність для усіх категорій громадян

Доступність для усіх категорій громадян

Для покращення обслуговування громадян у Тисменицькому об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України відбулося відкриття «прозорого» офісу.

Відділ працює у форматі фронт-офісу: тут відбувається обробка документів, отриманих від громадян, та надання кінцевого результату. А вже спеціаліст бек-офісу (відділ з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій) приймає документи та починає створювати електронну пенсійну справу. Відвідувач лише підписує роздруковану заяву та отримує розписку-повідомлення про прийняття документів. На цьому прийом громадянина спеціалістом фронт-офісу завершується, і пенсійну справу передають до бек-офісу для завершення процесу її оформлення та призначення пенсії. При цьому дані про стаж та заробіток із системи персоніфікованого обліку завантажуються автоматично. Дані про стаж за періоди роботи до впровадження системи персоніфікованого обліку спеціаліст вносить в базу на підставі даних трудової книжки. Система автоматично обраховує різні варіанти розрахунку пенсії для того, щоб вибрати оптимальний варіант.

IMG_1636_(1).

Такі перетворення щонайменше зменшили черги під кабінетами. Фахівці оперативніше почали обробляти заяви на призначення та перерахунок пенсій.