Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Команда Угринівського навчально-виховного комплексу - переможець бронзової ліги з футзалу

У муніципальному фізкультурно-оздоровчому центрі м. Івано-Франківськ за участю заступника голови облдержадміністрації Ігоря Пасічняка відбулося урочисте нагородження призерів та закриття змагань шкільного турніру з футзалу «Кубок Ураган».

Ці змагання організовані за сприяння обласної державної адміністрації, обласної ради та народного футбольного клубу «Ураган».

Тисменицький район у Турнірі гідно презентувала команда Угринівського НВК у складі 10 осіб (наставник – вчитель фізичної культури Андрій Мельничук). В ході 2-х ігрових днів наші земляки вибороли вихід у фінал, де зустрілися з командою Тлумацької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

30652443_630995597255377_7060912881570676736_o

Володарем золотої ліги шкільних чемпіонів області з футзалу стала команда загальноосвітньої школи №10 м. Івано-Франківськ. У фінальному змаганні ця команда здолала ЗОШ №6 м. Калуша. Переможцем срібної ліги шкільних чемпіонів області з футзалу стала команда Надвірнянської ЗОШ № 1, фіналістом срібної ліги - команда ЗОШ №4 м. Коломия.

Переможцем бронзової ліги з футзалу стала команда  Угринівського навчально-виховного комплексу, Тисменицького району, яка у фіналі здолала суперника, команду Тлумацької ЗОШ, із рахунком 4:3.

30624120_630995590588711_929951064868782080_n

Нагороди, що їх отримала команда Угринівського НВК, переможець Бронзової Ліги: перехідний Кубок, диплом та медалі. Кращий гравець Бронзової Ліги – Ярослав Подзвінний.

30652329_630995580588712_2359673835789221888_o

30623604_630995567255380_8008693979182792704_o

Призовий фонд за участь та перемогу в Бронзовій Лізі – 3750 грн. (кошти на покращення спортивної інфраструктури закладу загальної середньої освіти).

Загальна

Довідково

Команді Угринівського НВК вдалося повторити минулорічний успіх Старолисецької ЗОШ І-ІІІ ступенів. Тож Кубок чемпіона Бронзової Ліги знову в Тисменицькому районі!