Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Перший заступник голови Тисменицької РДА Володимир Заник побував у с. Рошнів

Перший заступник голови Тисменицької РДА Володимир Заник побував у с. Рошнів

Перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Заник 11 квітня відвідав село Рошнів, зустрівся із сільським головою Богданом Бідочком, обговорив перспективи розвитку села, проблемні питання та шляхи їх вирішення.

Село Рошнів розміщене за 17 кілометрів від районного та 27 – обласного центрів. Налічує 400 дворів та проживає 766 мешканців. Тут функціонують: сільська рада, НВК, клуб, бібліотека, ФАП, поштове відділення, ветдільниця, 5 магазинів, 2 церкви: УГКЦ Архистратига Михаїла, УАПЦ Трьох Святих. Населений пункт повністю газифікований.

DSC_1213

DSC_1168

Для розвитку території місцевою владою з 2010 року реалізовано різнопланові проекти та залучено кошти з різних джерел фінансування. Зокрема, відремонтували приміщення адмінбудинку та розмістили там усі соціально важливі у селі об’єкти (сільська рада, ФАП, ветеринарна дільниця, відділення зв’язку, клуб, бібліотека-філіал), провели капітальний ремонт та замінили вікна у Рошнівському навчальному закладі, встановили вуличне освітлення з використання енергії сонця, збудували новий міст через річку Вільшанку, провели роботи з будівництва протизсувних споруд, встановили дитячі майданчики.

DSC_1214

DSC_1183

DSC_1203

DSC_1186

Черговий проект, який реалізовує місцева громада, «Спорт – запорука здоров’я», який став переможцем V районного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування. За словами сільського голови с.Рошнів Богдана Бідочки, у селі планується будівництво стадіону. Вже визначили місце та розпочали роботи. Наступним етапом стануть роботи з водовідведення, посів газонної трави, облаштування та освітлення території, монтаж огорожі, що потребує додаткового фінансування.

DSC_1229

DSC_1231