Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Понад 5 тисяч послуг з початку року надали Центри обслуговування платників Тисменицької ОДПІ

Протягом січня - березня 2018 року до Центрів обслуговування платників Тисменицької ОДПІ звернулося 2779 платників податків, які отримали адміністративні послуги.

 

З метою отримання відомостей про суми виплачених доходів та утриманих податків до Центру обслуговування платників протягом січня – березня звернулося 1750 осіб. Переважною більшістю отримувачами зазначених відомостей в цей період були особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, оскільки такі особи мають обов’язок подання електронних декларацій за підсумками 2017 року.

 

Найбільш запитуваною послугою у звітному періоді є послуга з видачі реєстраційного номеру облікової картки платника податків: впродовж січня–березня видано 661 таких номерів.

 

За реєстрацією книг обліку розрахункових операцій та розрахункових книжок до ЦОПів звернулись 86 суб’єктів господарювання, за реєстрацією РРО – 13.

Також фахівцями ЦОПів зареєстровано 69 платників єдиного податку та надано 82 витяги з реєстру платників єдиного податку; зареєстровано 47 книг обліку доходів і витрат, які ведуть підприємці. Довідки про подану декларацію про майновий стан і доходи (податкову декларацію) отримали 25 платників.