Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

На Тисмениччині відбулися великодні забави

На Тисмениччині відбулися великодні забави

Цієї неділі, 15 квітня, у селі Старі Кривотули Тисменицького району відбулися районні великодні забави «Христос воскрес! Радійте люди!», організовані працівниками відділу культури районної державної адміністрації.

Святкове дійство, яке покликане відроджувати та примножувати українські традиції відзначення Великодня, зібрало більше трьох сотень учасників аматорського мистецтва із десяти населених пунктів Тисмениччини.

DSC_1550

DSC_1153

На великодні забави до Старих Кривотул приїхала й влада району. Свої вітання усім присутнім адресували перший заступник голови Тисменицької районної державної адміністрації Володимир Заник та голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк. Гостинно приймав гостей господар - сільський голова с. Старі Кривотули Володимир Назарук. Великодні побажання звучали й від місцевих авторитетних людей – депутата районної ради Володимира Цапая, директора Старокривотульської школи Ганни Богак. Благословив святковий захід та усіх, хто долучився, парох отець-настоятель храму Святого Архистратига Михаїла Михайло Мельник.

DSC_1187

DSC_1177

Як і годиться, великодні піснеспіви лунали на церковному подвір’ї. Співали, танцювали, забавлялися як діти, так і дорослі. Що не село – то звичай. Презентували місцевий колорит та знайомили гостей свята із особливостями свого етнорегіону творчі колективи із селища Єзупіль, сіл Старі та Нові Кривотули, Красилівка, Підлісся, Черніїв, Березівка, Чорнолізці, Братківці, Узин, а також Сілець Ямницької ОТГ.

DSC_1262

DSC_1318

DSC_1377

DSC_1339

DSC_1391

DSC_1410

DSC_1427

DSC_1504

DSC_1452

Тепла атмосфера та гарний настрій об’єднали учасників та гостей свята. Великодні забави районного масштабу цьогоріч провели вперше, та організатори запевняють, що це весняне мистецьке дійство для Тисмениччини стане традиційним і мандруючим.

DSC_1217

© Фото - редакція газети "Вперед"