Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Юні дзюдоїсти виборювали першість на відкритому турнірі з дзюдо на призи ветеранів боротьби Тисмениччини

Юні дзюдоїсти виборювали першість на відкритому турнірі з дзюдо на призи ветеранів боротьби Тисмениччини

На Тисмениччині вперше проходив відкритий турнір з дзюдо серед юнаків і дівчат на призи ветеранів боротьби. Захід зорганізувала Тисменицька дитячо-юнацька спортивна школа за сприяння Тисменицької районної державної адміністрації та Тисменицької районної ради.

Перший відкритий турнір Тисменицької ДЮСШ з дзюдо організатори присвятили саме ветеранам. Свого часу основу збірних команд області з самбо та дзюдо складали вихованці Тисменицького району – майстри спорту: Василь Дзудзило, Ігор Матійчук, Михайло Рапій, Михайло Смолій, Людвиг Саварін, Володимир Назарук, Анатолій Лущак, Брати Василь та Олександр Фелики, Богдан Зінько. Приємно, що вони не забувають свій вид спорту, і кожен,у міру своїх можливостей, хто матеріально, хто своїм тренерським досвідом, підтримують високе реноме Тисменицької школи дзюдо та самбо.

DSC_1679

У відкритому турнір Тисменицької ДЮСШ з дзюдо взяло участь більше 80 юних спортсменів не тільки з Тисменицького району, але й Івано-Франківська, Калуша, Надвірної. А саму Тисменичину преставляли ДЮСШ та її філіали з Милування, Вільшаниці, Старих Кривотул та Ямницької об’єднаної територіальної громади.

DSC_1701

Церемонія урочистого відкриття відбулася за участі першого заступника голови Тисменицької районної державної адміністрації Володимира Заника, голови Тисменицької районної ради Тетяни Градюк, начальника відділу у справах молоді та спорту РДА, майстра спорту та головного судді турніру Василя Дзудзила, голови РО УСВА Дмитра Сатура, директора Тисменицької ДЮСШ Ігоря Іванишина та інших поціновувачів спорту. Почесними гостями турніру стали запрошені чемпіони та призери України, майстри спорту, вихованці з Тисменицького району Михайло Рапій, Володимир Назарук, Анатолій Лущак, Михайло Смолій, Людвіг Саварин, Любомир Галіпчак.

DSC_1734

DSC_1700

Поєдинки відбувалися на базі Тисменицької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів. Вихованці різних вікових груп демонстрували на татамі свої навики та майстерність у боротьбі дзюдо.

DSC_1937

DSC_1908

DSC_1840

DSC_1915

Перемогу святкували господарі – юні дзюдоїсти Тисменицького району, які завоювали 5 золотих, 5 срібних і 9 бронзових нагород. На другому місці знаменита Надвірнянська школа дзюдо: її вихованці вибороли 4 золоті, 4 срібні та 6 бронзових медалей. На третьому місці опинились калушани: у їх доробку 3 золоті, 4 срібні та 6 бронзових нагород. Усі переможці та призери нагородженні пам’ятними медалями, грамотами та сувенірами.

DSC_1992

DSC_2012

DSC_2040

DSC_2064

DSC_2065

DSC_2090

З подарунками повернулися з турніру команди із м. Тисмениця та с. Старі Кривотули, які отримали від депутатів – районної ради Володимира Цапая та міської ради Сергія Круліковського кімоно для дзюдо.

DSC_1752

© Фото - редакція газети "Вперед"