Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Любі й дорогі наші матері!

Любі й дорогі наші матері!

Щиро вітаємо вас із теплим весняним святом, сповненим любові, ніжності і доброти – Днем матері. Його в Україні відзначають із 1999-го щорічно у другу неділю травня.

У цей особливий день ми дякуємо найдорожчій людині – Матері за безмежну любов і жертовність, недоспані ночі та тривогу, за невпинну молитву, яка підтримує нас у житті. Бо ж усе найкраще, що є у світі, освячується любов’ю і милосердям, щирістю і всепрощенням матері. Саме у неї кожен із нас прагне знайти спокій та розраду у важкі хвилини, отримати мудру науку і надійну підтримку на життєвих дорогах.

Для українців слово Мама уособлює три найдорожчі образи: рідну неньку, Матір Божу та матір-Україну. Сьогодні в нашому суспільстві є особливі матері – матері Героїв. Це – матері Героїв Небесної Сотні, матері воїнів АТО, які зупинили російського ворога далеко звідси, щоб сьогодні ми спокійно могли дивитися у завтрашній день.

Тож низький уклін вам, любі матері! Ми цінуємо, любимо, шануємо вас і завжди пам’ятатимемо ваші мудрі слова та науку!

Нехай завжди радісними і сонячними будуть ваші дні, а любов, злагода і достаток панують у родинах. Хай зростають здоровими та щасливими ваші діти у мирній Українській державі, Матір Божа повсякчас оберігає кожну українську родину, а Господь обдаровує Своєю ласкою і щедротами.

Зі святом!

 

Голова районної                                                 Голова районної ради

        державної адміністрації       

                                      Іван Семанюк                                   Тетяна Градюк