Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Ямницький ліцей – успішний приклад реалізації освітньої реформи

Ямницький ліцей – успішний приклад реалізації освітньої реформи

Сьогодні голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук спільно із головою Тисменицької районної державної адміністрації Іваном Семанюком із робочою поїздкою побували у Ямницькій об’єднаній територіальній громаді. Очільники  відвідали місцевий ліцей Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади, де ознайомилися із проведенням освітнього процесу в навчальному закладі, оглянули умови  перебування школярів та дошкільнят.

41.

3,1

Варто зазначити, що наразі в ліцеї функціонують 30 навчальних кабінетів, облаштовано два спортивні зали, два комп’ютерні класи, комбіновану майстерню, бібліотеку, читальний зал, актову залу (260 місць), їдальню (138 місць), приміщення для двох дошкільних груп та однієї групи продовженого дня.

5.1

Вихованням учнів займається 46 педагогічних працівників.

У рамках реалізації освітньої реформи торік у навчальному закладі створено інклюзивний кабінет, який дає змогу комплексно забезпечити  рівний доступ до якісної освіти дітям з особливими освітніми потребами.

«Задля покращення розвитку, навчання, участі дітей з особливими потребами  в громадському житті дуже важливо розвивати інклюзивне освітнє середовище, в якому такі діти матимуть доступ до якісної освіти, - наголосив Олег Гончарук. – Створивши інклюзивний кабінет, Ямницький ліцей забезпечив таким діткам належні умови для всебічного розвитку та отримання знань».

Слід додати, що педагогічний колектив закладу також працює  над методичною темою «Упровадження  інформаційно-комунікаційних технологій як засобу розвитку особистості вчителя та учня».

7,1